"פרח החיים"

"פרח החיים" הוא תבנית גיאומטרית

של עיגולים שזורים אלו באלו ובתוכם מסתתרים ונמצאים כל הצורות הגואומטריות  הקיימות וכן סודות הבריאה עצמה. שני שמות עיקריים לפרח החיים "שפת השקט" ו"שפת האור". הוא נקרא כך לא רק בגלל שצורתו כפרח, אלא גם בגלל שצורתו כפרי העץ. העץ מוציא בתחילה פרח שהופך לפרי. הפרי מכיל את הזרע כאשר הוא נופל נוצר עץ חדש. כלומר מעגל החיים נוצר בחמישה צעדים: עץ-פרח-פרי-זרע-עץ.
יש הרואים ב"פרח החיים" את החלוקה של התא העוברי הראשון, היסוד של החיים. תא המתחלק לשניים ואז לארבעה, לשמונה וכך הלאה. אם נכניס את צורת הפרח לקוביה ונחבר כל מרכז מעגל לכל שאר מרכזי המעגלים יווצרו 87 קוים המהווים צורה ידועה כקוביית מטטרון.

"קשר טורוס"

בשילוב 5 מתכות 

"קשר טורוס" עשוי מקו אחד מחובר כך שאין לו התחלה וסוף. ניתן ליצור את "קשר טורוס" על גבי "שפופרת טורוס" שחלים עליה חוקים מתמטיים מיוחדים וצורתה ככדור עם ציר במרכזו, כך שפני השטח של הכדור נעים מצד לצד עד אין סוף. "קשר טורוס" מייצג את ה"יחס המשולש" של שלושת הכוחות היוצרים כל דבר שקיים ביקום.

אנו בחברת אלונים הוספנו שלושה צירופי ע"ב שמות הבורא ע"ג התליון:
אלד -­
 להגנה מעין הרע
סאל ­- לפרנסה ושפע
מהש -­ ­ לרפואה ובריאות
אלה צירופי האותיות להם מיוחסים בקבלה סגולות מפתח לפתרון בעיות מכל תחומי החיים. 

כדי להעצים את אנרגיית התליון "קשר טורוס" הוספנו את 5 המתכות: כסף, זהב, עופרת, נחושת ובדיל. חיבורם של שני המעגלים השורשי והשמימי מחזקים את כוחות האנרגייה ב"קשר טורוס". סגולתו של קשר זה: לסייע לחיינו בהתרת מצבים המונעים את התפתחותינו הרוחנית.

"זרע החיים"

"זרע החיים" הוא הבסיס הגאומטרי ל"פרח החיים" והוא סידור של שבעה מעגלים שמרכז אחד המעגלים נמצא על היקף ששת המעלים העוטפים אותו. בעזרת מבנה "זרע החיים" ניתן לפענח את יצירת הבריאה בספר בראשית פרק א'. לפי הקבלה האדם והטבע אחד הם. הגימטריה של הטבע 86 ושל אלקים גם 86. 

תליון "מרכבה הגדול / קטן"

"מרכבה" מגן דוד תלת מימד בנוי משתי פרמידות המונחות זו על זו במהופך. צורה זו נקראת "כוכב  הטטרהדרון" ומשקף את האיזון בין החומר והרוח. למרכבה 8 קצוות המסמל את האינסוף ובחיבור בין עולם הרוח לעולם הגשמי יש אינסוף של אנרגיה, יצירתיות ויכולת על פי תורת הקבלה, ה"מרכבה" היא עולם הבריאה.  ה"מרכבה" מאזנת ושומרת על ההילה, מצויינת להגנה כללית ומעניקה בטחון עצמי. 

 "עץ החיים"   

"ויטע אלקים גן בעדן...ועץ החיים בתוך הגן".... (בראשית ב') 

הקבלה מלמדת ש"עץ החיים" הינו עשר הספירות המסמלות את אור הבורא האינסופי המבקש להשפיע עלינו מטובו כמו קרן אור ענקית. בכדי להכיל את שפע האור האינסופי ובכדי שלא  נישרף משפע האור יש צורך להכין את הכלי ואת ממדי קליטתו, ולפיכך העולמות מהווים מסכים, שנאים ומרכזי אור אנרגטיים בשלל גוונים מרהיבים שדרכן מתועל האור. כאשר מחברים את נקודות המעגלים של "פרח החיים" מלמעלה למטה מקבלים את צורת "עץ החיים" וכך נוצר מחזור שלם של החיים מזרע לעץ ועד לפרח. תבנית "עץ החיים" היא תבנית הבריאה המורכבת מעשרה עיגולים שהם העולמות ומעשרים ושניים קווים שהם השבילים העוברים בין העולמות. עשר העולמות הם: עולם הכתר, החוכמה, הבינה, החסד, הגבורה, התפארת, הנצח, ההוד, היסוד ועולם המלכות. 

תליוני גאומטריה

תליוני גאומטריה מטהרים מבחינה אנרגטית ומשמשים כהגנה מפני אנרגיות שליליות מהסביבה, הן מעודדות התפתחות רוחנית ומעוררות את התת מודע.

תליוני הגאומטריה מראים דרך גאומטריה ומתמטיקה את קיומו של הכח האחד- הבורא הקב"ה. האנושות נמצאת במצב כאוטי של שינאה, פחד, מחלות והרס עקב המצב הדואלי שנוצר מאז אכל האדם "מעץ הדעת".

תליוני גאומטריה